• Sancaktepe / İSTANBUL
  • Pazartesi - Cuma: 8:30 - 18:30
  • +90 216 508 5338
  • info@elkomotomasyon.com

WAGO HAKKINDA

1951’den beridir WAGO, her türlü ihtiyaç için bakım gerektirmeyen bağlantı sistemleri sunmaktadır. WAGO ürünleri dünyanın her yerinde endüstri, enerji, proses ve bina teknolojisi ile makine ve tesis mühendisliği ile trafik mühendisliği alanlarında bulunabilir. Elektrik hatlarının birbirine bağlanması veya karmaşık otomasyon sistemlerinin kontrol edilmesi gereken yerlerde kullanılır. Burada güvenli ve güvenilir çalışma cihazlarına ve sistemlerine katkıda bulunurlar.

En Çok Tercih Edilen Ürünler

24 VDC – 1X6 Amper, Tek Kontak Slim Röle
Wago, komple soket, röle, klips ve etiketleme çözümünde en uygun fiyat garantisi
Wago röle aksesuarlarında 2-10 lu köprü aralığında farklı seçenekler ile hem ortak uç hem de beslemenin bir ucunu köprüleyerek kablolama ve işçilikte inanılmaz tasarruf!
Wago röleler, yüksük gerektirmeyen röle soketleri ile işçilik ve malzeme tasarrufu sağlar.

Temel röle; Nominal giriş voltajı: 24 VDC; 1 değişim teması; Sürekli akımı sınırlama: 16 A; Modül genişliği: 13 mm; Modül yüksekliği: 15 mm

Temel röle; Nominal giriş voltajı: 24 VDC; 2 geçiş kontakları; Sürekli akımı sınırlama: 8 A; Modül genişliği: 13 mm; Modül yüksekliği: 15 mm

Wago klemens ailesinin kablo kesiti 4 mm² (2,5 mm² /yüksüklü kullanımda bağlantı kesiti) 32 Amper, yüksüklü durumda 24 Amper. Pano da kullanılan elektrik malzemeleri dir.
2 / 3 / 4 iletkenli modelleri mevcuttur.

Wago klemens ailesinin kablo kesiti 6 mm² (4 mm² /yüksüklü kullanımda bağlantı kesiti) 41 Amper, yüksüklü durumda 32 Amper. Pano da kullanılan elektrik malzemeleri dir.
2 / 3 / 4 iletkenli modelleri mevcuttur.

Wago klemens ailesinin kablo kesiti 10 mm² (6 mm² /yüksüklü kullanımda bağlantı kesiti) 57 Amper, yüksüklü durumda 41 Amper. Pano da kullanılan elektrik malzemeleri dir.
2 / 3 / 4 iletkenli modelleri mevcuttur.

COMPACT Ekleme Konnektörleri; 2 iletkenli konektör; işletim kolları; Ortam çalışma sıcaklığı 85 ° C

Bağlantı kutuları için COMPACT PUSH WIRE® konektörü; 3 iletkenli klemens; şeffaf gövde; turuncu kapak

Bağlantı kutuları için COMPACT PUSH WIRE® konektörü; 5 iletkenli klemens; şeffaf gövde; sarı kapak

852‐112, her biri otomatik görüşme ve otomatik MDI/MDI‐X algılaması özellikli 8 porta sahiptir. Mevcut 10Mbps ağları artık çaba harcamadan yüksek hızlı 100Mbps Hızlı ETHERNET ağlarına yükseltilebilir.

Ürün Talebi için